Firma Godna Zaufania

      Biuro Projektowe Energotechnika Engineering Sp. z o.o. otrzymało Certyfikat Firma Godna Zaufania 2015 oraz Certyfikat Firma Godna Zaufania 2016.

Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Proces Certyfikacji Opiera się o innowacyjną metodę określania wskaźnika opinii i zaufania przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych.

Projekt został zainicjowany po zaobserwowaniu zmian istniejącego modelu biznesowego oraz zachowania i reakcji klientów oraz kontrahentów, na które ogromny wpływ wywiera wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia. Świadomi przedsiębiorcy poszukując wiadomości na temat firm, z którymi zamierzają współpracować, spędzają sporo czasu w Internecie czytając informacje na temat interesujących ich kontrahentów - szukają w ten sposób odpowiedzi czy dana organizacja jest wiarygodna.

Certyfikat Firma Godna Zaufania wychodzi naprzeciw tym potrzebom, dlatego stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem i jest jednym  z najpopularniejszych  certyfikatów  wydawanych w Polsce.