Lista Referencyjna

ROK 2019

  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu
  • Elektrociepłownia SYNTHOS Dwory 7 Sp. z o.o. s.j. w Oświęcimiu
  • FUNDACJA LUX VERITATIS – ODDZIAŁ W TORUNIU Muzeum „Pamięć i Tożsamość" im. św. Jana Pawła II w Toruniu
  • GETEC heat & power GmbH – ciepłownia oraz ciepłociąg w miejscowości Jawor
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów w Gorlicach Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o.
  • Elektrociepłownia Miechowice w Bytomiu FORTUM Bytom S.A.
  • Jastrzębska spółka węglowa KOKS S.A Oddział KKZ w Radlinie
  • Elektrownia Jaworzno III – Elektrownia II TAURON Wytwarzanie S.A.

 

ROK 2018

  • Elektrociepłownia Bydgoszcz PGE Energia Ciepła S.A.
  • Elektrociepłownia Gdynia PGE Energia Cieplna S.A.
  • Elektrociepłownia Miechowice w Bytomiu FORTUM Bytom S.A.
  • Elektrociepłownia Polkowice Energetyka Sp. z o.o.
  • Elektrociepłownia Zakładu Produkcyjnego w Płocku w PKN ORLEN S.A.
  • Elektrociepłownia TAMEH Polska Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania w Krakowie
  • Elektrownia Jaworzno III – Elektrownia II TAURON Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Kozienice Enea Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Łagisza TAURON Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Łaziska TAURON Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Opole PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrownia Ostrołęka B ENERGA Elektrownie S.A.
  • Enea Elektrownia Połaniec S.A.
  • Elektrownia Puławy w Grupie Azoty Zakładów Azotowych Puławy S.A.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie
  • Nowa Elektrociepłownia w Wilnie
  • Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. w Białymstoku
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów w Gorlicach Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o.o.
  • Zespół Elektrowni Dolna Odra PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
     

ROK 2017

  • Ciepłownia Radzionków Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
  • Elektrociepłownia Bydgoszcz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.
  • Elektrociepłownia Mikołaj w Rudzie Śląskiej Węglokoks Energia Sp. z o.o.
  • Elektrociepłownia SYNTHOS Dwory 7 Sp. z o.o. s.j. w Oświęcimiu
  • Elektrociepłownia Zakładu Produkcyjnego w Płocku w PKN ORLEN S.A.
  • Elektrociepłownia Miechowice w Bytomiu Fortum Bytom S.A.
  • Elektrownia Bełchatów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.
  • Elektrownia Połaniec ENGIE Energia Polska S.A.
  • Elektrownia Kozienice Enea Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Opole PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Nowa Elektrociepłownia w Wilnie
  • Nowa Elektrociepłownia w Grupie Azoty w Zakładach Azotowych Kędzierzyn S.A.
  • Elektrownia Jaworzno III – Elektrownia II TAURON Wytwarzanie S.A.
  • International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o.
  • Kopalnia Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego w Radoszynie PGNiG S.A.
  • Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecinie
  • Zakładu Unieszkodliwiana Stałych Odpadów Komunalnych w Dzielnicy Targówek w Warszawie
  • Zakład Zagospodarowania Odpadów w Gorlicach PUK EMPOL Sp.z o.o.
     

ROK 2016

  • CIECH Sarzyna S.A.
  • Nowa Elektrociepłownia w Grupie Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
  • Elektrociepłownia Siekierki PGNiG TERMIKA S.A.
  • Elektrociepłownia Zakładu Produkcyjnego w Płocku w PKN ORLEN S.A.
  • Elektrownia Połaniec ENGIE Energia Polska S.A.
  • Elektrownia Jaworzno III – Elektrownia II TAURON Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Kozienice ENEA Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Opole PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A.
  • Huta Miedzi Głogów KGHM Polska Miedź S.A.
  • International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Olsztynie
     

ROK 2015

  • CIECH Sarzyna S.A.
  • Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
  • Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki SIARKOPOL S.A. w Dobrowie
  • Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.
  • Elektrociepłownia Białystok S.A.
  • Elektrociepłownia Rzeszów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrociepłownia Żerań PGNiG TERMIKA S.A.
  • Elektrownia Jaworzno III – Elektrownia II TAUTRON Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Turów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o.
  • International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o.
  • Kopalnia Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego w Radoszynie (Zagospodarowanie Złoża Radoszyn)
  • Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecinie
  • Zakład Wytwarzania Nowa w TAURON Ciepło S.A.
     

ROK 2014

  • Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.
  • Elektrociepłownia Gdynia EDF Polska S.A.
  • Elektrociepłownia Kraków EDF Polska S.A.
  • Elektrociepłownia Zakładu Produkcyjnego w Płocku w PKN ORLEN S.A.
  • Elektrociepłownia SYNTHOS Dwory 7 Sp. z o.o. s.j. w Oświęcimiu
  • Nowa Elektrociepłownia w Grupie Azoty w Zakładach Azotowych Kędzierzyn S.A.
  • Elektrownia Jaworzno III – Elektrownia II TAUTRON Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Opole PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Energomedia Sp. z o.o. - Grupa Kapitałowa Rafinerii Trzebinia
  • Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecinie
     

ROK 2013

  • ANWIL S.A. Grupa ORLEN S.A.
  • Ciepłownia Gliwice Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o.
  • Elektrociepłownia Białystok S.A.
  • Elektrociepłownia Gdynia EDF Polska S.A.
  • Elektrociepłownia Kraków EDF Polska S.A.
  • Elektrociepłownia Rokita PCC Rokita S.A.
  • Elektrociepłownia SYNTHOS Dwory 7 Sp. z o.o. s.j. w Oświęcimiu
  • Elektrociepłownia Wrocław KOGENERACJA S.A. Grupa EDF Polska S.A.
  • Elektrownia Bełchatów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrownia Kozienice ENEA Wytwarzanie S.A.
  • Elektrownia Pomorzany Zespół Elektrowni Dolna Odra PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrownia Rybnik EDF Rybnik S.A.
  • Elektrownia Turów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Huta Miedzi Głogów KGHM Polska Miedź S.A.
  • Zakłady Azotowe Tarnów Grupa Azoty S.A.
     

ROK 2012

  • Elektrociepłownia Gorzów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrociepłownia Katowice TAURON Ciepło S.A.
  • Elektrociepłownia Śrem - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Śremie S.A.
  • Elektrownia Bełchatów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrownia Opole PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Elektrownia Połaniec ENGIE Energia Polska S.A.
  • Huta Miedzi Głogów KGHM Polska Miedź S.A.
  • Huta Miedzi Legnica KGHM Polska Miedź S.A.