MEDAL EUROPEJSKI

        Business Centre Club, przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, jest organizatorem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski.

Medal Europejski jest niekomercyjną inicjatywą, wyróżniającą produkty, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty. Komisja Weryfikacyjna ocenia również czy, i w jaki sposób firma wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej - czy korzysta ze szkoleń, seminariów na temat gospodarki europejskiej, konsultacji i analiz prawnych, badań rynku, itp

Medal Europejski przyznawany jest od 2000 roku, wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, uczelnie wyższe, media, a także mniejsze przedsiębiorstwa.

Biuro Projektowe Energotechnika Engineering znalazło się w gronie wyróżnionych w XXVII Edycji Medalu Europejskiego i otrzymało Medal za PROFESJONALNE USŁUGI PROJEKTOWE W ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA DLA ENERGETYKI W POLSCE I ZA GRANICĄ.

Biuro Projektowe Energotechnika Engineering znalazło się również w gronie wyróżnionych w XXVIII Edycji Medalu Europejskiego i otrzymało Medal za PROFESJONALNE USŁUGI PROJEKTOWE W ZAKRESIE ZAGOSPODAROWANIA ZŁÓŻ GAZOWYCH W POLSCE I ZAGRANICĄ.

Po raz kolejny Biuro Projektowe Energotechnika Engineering znalazło się w gronie wyróżnionych i w XXIX Edycji Medalu Europejskiego otrzymało Medal za OPRACOWANIE INNOWACYJNEGO MODELU ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI NA BAZIE PROJEKTU NOWEJ ELEKTROCIEPŁOWNI.